Dlaczego myRealizacjeO nasKontakt
Szybka wycena
Dlaczego myRealizacjeO nasKontakt
Szybka wycena

Agencja interaktywna

Gdańsk | Gdynia | Sopot

Ludzie

Nasz zespół składa się nie tylko z grafików i web-developerów, ale przede wszystkim przedsiębiorców. Ludzi, którzy od lat prowadzą swoje firmy w branży finansowej oraz nowych technologii.
Ten specyficzny mix osób i umiejętności daje nam szczególną zdolność słuchania i rozumienia naszych klientów. Dlatego budując dla nich rozwiązania internetowe myślimy przede wszystkim o tym jak mogą one rozwinąć biznes osób, które obdarzyły nas swoim zaufaniem.

Początek

Maj 2014

Dwóch braci i jeden komputer. Taki stan rzeczy w okresie dzieciństwa mógł prowadzić do dwóch rzeczy. Bezustannych kłótni lub nauki współpracy. Wybraliśmy to drugie, co po latach zaowocowało powstaniem spółki zajmującej się projektowaniem stron internetowych. Wtedy mieliśmy już dwa komputery.

Nowe twarze

Czerwiec 2015

Spory wzrost liczby klientów oraz zdanie pewnego gentlemana „Chłopaki, nie macie czasem jakiejś roboty na wakacje?” spowodował powiększenie naszego zespołu, który od tamtej pory systematycznie się rozrasta.

100 realizacji

Grudzień 2015

W końcówce roku świętujemy jubileusz naszego setnego ukończonego projektu. Wydaje nam się, że wiemy już wszystko o projektowaniu stron internetowych. Przyszłość pokaże nam, że mieliśmy rację, „wydawało nam się”.

Nowe usługi

Kwiecień 2016

Okres sporych zmian w zakresie poszerzania oferty o usługi marketingu w sieci oraz znaczący postęp w zakresie projektowania UX naszych stron. Zdajemy sobie sprawę, że projektowanie ładnych stron internetowych to za mało, chcemy, aby stawały się one realnym wsparciem w realizacji celów biznesowych naszych klientów.

Przyszłość

Rok 2017

Wdzięczni naszym dotychczasowym klientom odważnie patrzymy w przyszłość. Oczami wyobraźni widzimy w niej mnóstwo wspaniałych projektów, zadowolonych klientów i nowych współpracowników. Coraz poważniej rozglądamy się za rozwojem spółki w skali europejskiej.

Miejsce

Gdańsk

Mieścimy się w sercu jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdańska – Oliwie, przy samym Parku Oliwskim. Miejsce to charakteryzują brukowane uliczki i klimatyczne kamienice tworzące urokliwy klimat. W naszym biurze stawiamy na domową atmosferę, która podkreśla ogromną przyjemność jaką czerpiemy z wykonywanej przez nas pracy.

Hmm, teraz czas na...
SpotkanieWycena