Nasze realizacje

projektowane przez nas strony internetowe realizują bardzo konkretne zadania

Pomagamy zwiększyć
liczbę studentów w CMU

W Caribbean Medical University zrobiliśmy totalną rewolucję zaczynając od strony internetowej, jej pozycjonowania, wdrożenia marketing automation, aż po system informatyczny do zarządzania wszystkimi obszarami życia uczelni.

Usprawniamy proces
sprzedaży w 2+1

Wspólnie z CIA Poland podnosimy 2+1 na wyższy level. Koncentrujemy się na tym, aby usprawnić proces sprzedaży kursów , szkoleń oraz usług księgowych w obszarze online.

Dbamy o kompleksowy
branding w Solwit

W Solwit S.A. troszczymy się o strony internetowe spółek z grupy, a także wszystkie materiały wspierające firmę na targach, konferencjach itp. Projektujemy zarówno wnętrza biur jak i skarpetki świąteczne.

Zaprojektowaliśmy stronę www apartamentów Grand Horizon

W ramach tego projektu przygotowaliśmy
stronę internetową, branding inwestycji,
a także fotorealistyczne wizualizacje apratamentów.

Przyspieszamy sprzedaż
apartamentów dla Perła Fiz

Naszymi działaniami w zakresie strony www, identyfikacji wizualnej oraz marketingu online wspieramy sprzedaż apartamentów inwestycyjnych na Gdańskiej Wyspie Spichrzów.

Nowa strona internetowa
dla AutoPLUS

Jako, że Studio Brothers uwielbia motoryzację, realizacja tego projektu była dla nas ogromną przyjemnością. Staraliśmy się połączyć ogień i wodę, emocje i funkcjonalność, Alfę Romeo Stelvio i Fiata Ducato. Lubimy takie wyzwania.

Nowa strona internetowa
i logo dla A-concept

Bardzo lubimy minimalistyczne projekty, A-concept to jeden z nich. W ramach zleconych nam prac wykonaliśmy logo, stronę www, wizytówki, teczki i papier firmowy.

Odświeżenie logo Agralex
i nowa interaktywna strona www

W firmie Agralex wykonaliśmy rebranding w ramach którego przygotowaliśmy ponad 40 projektów graficznych. Wyzwanie stanowiło stworzenie atrakcyjnej wizualnie strony internetowej posiadającej wiele interakcji, jednakże bardzo prostej i intuicyjnej w nawigacji.

Nasze realizacje - logo