Dlaczego myRealizacjeO nasKontakt
Szybka wycena
Dlaczego myRealizacjeO nasKontakt
Szybka wycena
Nasza oferta

Projektowanie stron www | Branding | Pozycjonowanie

Strony internetowe

Profesjonalne strony www 

Indywidualne projektowanie stron www

Wszystkie nasze strony internetowe powstają w oparciu o indywidualnie zaprojektowane projekty graficzne. Dlatego ich wygląd jest dobrze dopasowany do branży oraz charakteru danego projektu. Mamy świadomość, że szablonowe strony to zdecydowanie za mało.

Optymalizacja SEO

Naszym ostatnim etapem pracy nad stroną internetową jest jej optymalizacja pod wyszukiwarkę Google co pozwala naszym klientom bardzo ograniczyć lub wręcz wyeliminować późniejsze wysokie koszty pozycjonowania strony przez zewnętrzne firmy.

Intuicyjny, prosty CMS

Naszym klientom zapewniamy intuicyjny i prosty w obsłudze system CMS umożliwiający edycję strony internetowej. Jest on dopasowywany indywidualnie do każdego projektu dlatego posiada tylko takie funkcje jakie powinien co znacznie upraszcza obsługę.

RWD (mobile)

Wszystkie projektowane przez nas strony internetowe są zaprojektowane zgodnie z technologią RWD (Responsive Web Design) co oznacza, że ich wygląd dopasowuje się do urządzenia na którym są przeglądane (komputer, tablet, telefon)

Więcej

Branding

Kreujemy wizerunek Twojej marki

Projekty znaku

Projektując znak dla waszej firmy, tworzymy więcej niż tylko symbol. Staramy się uchwycić ducha waszej branży i zamknąć go w znaku.

Naming

Bez dobrej nazwy trudno w dzisiejszych czasach liczyć na sukces. Wymyślając nazwę zawsze stawiamy na oryginalność i chwytliwość dzięki czemu firma wyróżni się wśród konkurencji.

Materiały firmowe i promocyjne

Podstawą każdej firmy jest kontakt z klientem. Oferujemy projekty wszelkich form graficznych służących w tym celu. Od wizytówek, przez papiery firmowe aż po kasetony i miejskie billboardy.

Identyfikacja wizualna

Stanowi podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki. Spójny system wizualny sprawia, że przekaz kierowany do klienta jest atrakcyjny i w pełni zrozumiały.

Pełna księga znaku

Samo logo to nie wszystko. Bardzo ważne jest to by było ono wykorzystywane odpowiednio. Otrzymując od nas Księgę Znaku dostajesz pełen zestaw zasad i uwag dotyczących odpowiedniego układu wszelkich materiałów promocyjnych.

Więcej

Pozycjonowanie

Więcej ludzi trafia na Twoją stronę

SEO

Nie tylko tworzenie pięknych stron internetowych jest ważne - pozycjonowanie również. Prowadzimy także kompleksowe działania zmierzające do osiągnięcia przez Twoją stronę jak najwyższej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania w Google.

SEM

Jeśli potrzebujesz natychmiastowego efektu i błyskawicznego zwiększenia liczby odwiedzin na Twojej stronie www, zaplanujemy i poprowadzimy dla Ciebie odpowiednią kampanię, w której płacisz tylko za konkretne efekty.

Content marketing

Pomagamy naszym klientom budować długotrwałe relacje z klientami poprzez interakcje i angażowanie użytkowników zainteresowanych wartościową treścią. Zbadamy czy trójmiasto, lub konkretnie Gdańsk jest dobrym miejscem na reklamę i opowiemy Ci o tym.

Video marketing

Wszyscy zgodzimy się ze słowami iż „Zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów”. Powiemy więcej: „Wideo mówi więcej niż 1000 zdjęć”. Pomożemy Ci sprawić by zasada ta zadziałała na Twoją korzyść.

Więcej
Hmm, teraz czas na...
SpotkanieWycena